Maak jij je geen zorgen, het is niet jou schuld (tenminste niet in de meeste gevallen). Je zou misschien wel denken dat een ieder jou in de steek heeft gelaten, of een hoop van je abonnees na dat ene bericht ja, na dat ene bericht. Niks daarvan is waar, wanneer je opmerkt dat jou statistieken plotseling echt veel zijn gezakt (voorbeeld van 500 naar 4xx of van 50 naar 2x ofzo).
Het is normaal om fluctuaties te zien in je Feedburner statistieken, maar als je heel grote verschillen ziet, ligt het waarschijnlijk ergens bij de feed lezers en RSS aggregators zoals MyYahoo enz.
Het kan zijn dat de aggregators incorrecte abonnee aantallen meegeven aan Feedburner of zelfs helemaal niets.
Het kan dus best dat jou aantal feed abonnees hoger liggen dan wat je feed statistieken jou zeggen. Het kan zelfs best dat Feedburner jou feedlezer nieteens ondersteunt.

Regels voor het plaatsen van reacties:
Reacties die hieraan niet voldoen worden of verwijderd of als spam aangevinkt. Hierover is er verder geen discussie mogelijk.