Zo werkt jou Firefox weer normaal!

Het was al een week ofzo dat mijn Firefox add-ons het niet meer deden. Een ware nachtmerrie. Echt. Ik heb een hoop add-ons die ik allemaal wel gebruik. Heb jij ook zo een probleem gehad? Ik hoop van niet. Het schijnt dat je zo een probleem tegenkom tijdens een Firefox update (dus van versie 2.0.0.x naar 2.0.0.x). Hieronder dus wat ik deed om het op te lossen:

Maak eerst je Mozilla Firefox profiel open, ik werk op een Windows XP dus:

  1. Klikken op Start -> Run
  2. Intypen %APPDATA%
  3. Klikken op OK. Een windows venster gaat open.
  4. Hierna selecteren Mozilla -> Firefox -> Profiles. Elk map hierin is een profiel op jou computer.

Natuurlijk kan jij je weg ook anders daarnaar toe vinden.

Selecteer in je Profiles map de volgende bestanden en verwijder ze:

Extensions.ini
Extensions.cache
Extensions.rdf

Firefox moet je niet aan hebben tijdens deze proces. Het Firefox update verwart alles en dit procedure zal alles weer resetten. Natuurlijk heb ik dit alles niet zelf bedacht, je kan meer lezen hier en hier. Na dit alles zullen je add-ons weer normaal werken, en zo ook je Firefox.

Abonneer aan dit blog via RSS of via e-mail, om op de hoogte te blijven van de meest recente ontwikkelingen. Volg mij op Twitter.

Relevante items
This entry was posted in Algemeen and tagged . Bookmark the permalink.

Regels voor het plaatsen van reacties:

  • Gebruik je eigen naam, geen keywords
  • Het plaatsen van reclame in je reactie is niet toegestaan
  • Reacties moeten te allen tijde fatsoenlijk blijven

Reacties die hieraan niet voldoen worden of verwijderd of als spam aangevinkt. Hierover is er verder geen discussie mogelijk.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong> <pre lang="" line="" escaped="">

Anti-spam vraag: